bestseller
Rury sztywne i akcesoria
Rury sztywne
Rury elektroinstalacyjne do montażu natynkowego
Wyrób samogasnący, nie przenoszący płomienia
Łączenie przy pomocy złączek
Mocowanie do podłoża za pomocą uchwytów
Są przeznaczone do prowadzenia i osłony przewodów elektrycznych i telekomunikacyjnych. Rury łączy się w szereg przy pomocy złączek. Przymocowuje się je do podłoża za pomocą uchwytów.
Dostępne są od rozmiaru 13 do 63 mm w różnych kolorach i grubościach.
| Materiał | PVC (polichlorek winylu) |
|---|---|
| Klasa palności | V-0 (samogasnący, nie przenoszący płomienia) |
| Wytrzymałość na zgniatanie | RL 320N (lekka), RS 750N (średnia), RLE 125N |
| Średnice zewnętrzne | 13, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 32, 37, 40, 47, 50, 63 mm |
| Długość | 2m lub 3m |
| Temperatura pracy | -5°C do +60°C |
| Kolory | Biały, szary, czarny |
| Norma | PN-EN 50086-1, PN-EN 61386-21, LVD 2014/35/UE |
Dostepne warianty
| Wariant | SKU |
|---|---|
| RL 13mm | RL13 |
| RL 16mm | RL16 |
| RL 18mm | RL18 |
| RL 20mm | RL20 |
| RL 22mm | RL22 |
| RL 25mm | RL25 |
| RL 28mm | RL28 |
| RL 32mm | RL32 |
| RL 37mm | RL37 |
| RL 40mm | RL40 |
| RL 47mm | RL47 |
| RL 50mm | RL50 |
| RL 63mm | RL63 |
Potrzebujesz wiekszej ilosci?
Skontaktuj sie z nami w sprawie zamowien hurtowych i indywidualnych wycen.