bestseller
Listwy, kanały i akcesoria
Listwy elektroinstalacyjne
Podstawowe listwy kablowe do instalacji natynkowych
Wyrób samogasnący, nie przenoszący płomienia
Odporny na wpływ atmosferyczny, działanie grzybów i owadów
Nie wymaga malowania ochronnego
Łatwy do utrzymania czystości
Zdejmowane pokrywy - szybka modernizacja i kontrola instalacji
Są przeznaczone do prowadzenia i osłony przewodów elektrycznych i telekomunikacyjnych. Odporne są na wpływ atmosferyczny, działanie grzybów i owadów. Dzięki zdejmowanym pokrywom – możliwa szybka modernizacja, kontrola instalacji.
Rozmiary od 12mm do 50mm.
| Materiał | PVC (polichlorek winylu) |
|---|---|
| Klasa palności | V-0 (samogasnący, nie przenoszący płomienia) |
| Temperatura pracy | -5°C do +60°C |
| Wymiary (szer. x wys.) | 12x12 do 50x50 mm |
| Długość | 2m i 2,5m |
| Kolor | Biały |
| Norma | PN-EN 50085-1 |
Dostepne warianty
| Wariant | SKU |
|---|---|
| 12x12 mm | LE1212 |
| 17x10 mm | LE1710 |
| 17x15 mm | LE1715 |
| 20x12 mm | LE2012 |
| 20x20 mm | LE2020 |
| 25x15 mm | LE2515 |
| 25x16 mm | LE2516 |
| 25x25 mm | LE2525 |
| 32x10 mm | LE3210 |
| 32x15 mm | LE3215 |
| 38x16 mm | LE3816 |
| 38x25 mm | LE3825 |
| 38x38 mm | LE3838 |
| 50x18 mm | LE5018 |
| 50x50 mm | LE5050 |
Potrzebujesz wiekszej ilosci?
Skontaktuj sie z nami w sprawie zamowien hurtowych i indywidualnych wycen.