Listwy, kanały i akcesoria
Listwy antywłamaniowe
Listwy z zabezpieczeniem przed nieuprawnionym dostępem
Specjalny zamek utrudniający zdjęcie pokrywy
Ochrona przed dostępem osób niepowołanych
Wyrób samogasnący, nie przenoszący płomienia
Są przeznaczone do prowadzenia i osłony przewodów elektrycznych i telekomunikacyjnych w miejscach wymagających szczególnej ochrony. Specjalny zamek utrudnia zdjęcie pokrywy i dostęp do osób niepowołanych. Posiadają specjalną blokadę uniemożliwiającą zdjęcie pokrywy.
Rozmiary od 40 mm do 60mm.
| Materiał | PVC (polichlorek winylu) |
|---|---|
| Klasa palności | V-0 (samogasnący, nie przenoszący płomienia) |
| Temperatura pracy | -5°C do +60°C |
| Wymiary (szer. x wys.) | 40x15 do 60x60 mm |
| Długość | 2m i 2,5m |
| Kolor | Biały |
| Norma | PN-EN 50085-1 |
Dostepne warianty
| Wariant | SKU |
|---|---|
| 40x15 mm | LA4015 |
| 40x25 mm | LA4025 |
| 40x40 mm | LA4040 |
| 60x40 mm | LA6040 |
| 60x60 mm | LA6060 |
Potrzebujesz wiekszej ilosci?
Skontaktuj sie z nami w sprawie zamowien hurtowych i indywidualnych wycen.