Rury do układania w ziemi
Rury dwuwarstwowe w sztangach RDS
Rury do układania kabli w ziemi - odcinki proste 6m
Odcinki proste 6m
Zewnętrzna ściana karbowana, wewnętrzna gładka
Ułatwione przeciąganie przewodów i kabli
Budowa kanalizacji kablowej przeznaczonej do umieszczenia bezpośrednio w ziemi. Rura posiada zewnętrzną ściankę karbowaną i wewnętrzną gładką, ułatwiającą przeciąganie przewodów i kabli w długościach 6m.
Rozmiary od 32mm do 160mm.
| Materiał | Polietylen (PE) |
|---|---|
| Konstrukcja | Dwuwarstwowa (zewnętrzna karbowana, wewnętrzna gładka) |
| Wytrzymałość | 450N |
| Temperatura pracy | -25°C do +75°C |
| Średnice zewnętrzne | 50, 75, 110, 160 mm |
| Długość | 6m |
| Kolory | Niebieski, czerwony, czarny |
Dostepne warianty
| Wariant | SKU |
|---|---|
| RDS 50mm | RDS50 |
| RDS 75mm | RDS75 |
| RDS 110mm | RDS110 |
| RDS 160mm | RDS160 |
Potrzebujesz wiekszej ilosci?
Skontaktuj sie z nami w sprawie zamowien hurtowych i indywidualnych wycen.