Listwy, kanały i akcesoria
Kanały elektroinstalacyjne
Wielokomorowe kanały do segregacji przewodów
Wyrób samogasnący, nie przenoszący płomienia
Duże przekroje umożliwiają montaż osprzętu instalacyjnego
Możliwość montażu puszek i gniazd telekomunikacyjnych
Kompatybilne z SYSTEMEM 45
Duże przekroje kanałów umożliwiają montaż przewodów oraz osprzętu instalacyjnego np. puszek, gniazd telekomunikacyjnych.
Rozmiary od 60 do 110 mm.
| Materiał | PVC (polichlorek winylu) |
|---|---|
| Klasa palności | V-0 (samogasnący, nie przenoszący płomienia) |
| Temperatura pracy | -5°C do +60°C |
| Wymiary (szer. x wys.) | 60x40 do 110x70 mm |
| Długość | 2m i 2,5m |
| Kolor | Biały |
| Norma | PN-EN 50085-1 |
Dostepne warianty
| Wariant | SKU |
|---|---|
| 60x40 mm | KE6040 |
| 60x60 mm | KE6060 |
| 75x50 mm | KE7550 |
| 90x40 mm | KE9040 |
| 90x60 mm | KE9060 |
| 110x70 mm | KE11070 |
Potrzebujesz wiekszej ilosci?
Skontaktuj sie z nami w sprawie zamowien hurtowych i indywidualnych wycen.