bestseller
Rury do układania w ziemi
Rury dwuwarstwowe giętkie RDG
Rury do układania kabli w ziemi - wersja gietka
Zewnętrzna ściana karbowana, wewnętrzna gładka
Ułatwione przeciąganie przewodów i kabli
Do umieszczenia bezpośrednio w ziemi
Budowa kanalizacji kablowej przeznaczonej do umieszczenia bezpośrednio w ziemi. Rura posiada zewnętrzną ściankę karbowaną i wewnętrzną gładką, ułatwiającą przeciąganie przewodów i kabli w długościach 10m, 25m oraz 50m.
Rozmiary od 32mm do 160mm.
| Materiał | Polietylen (PE) |
|---|---|
| Konstrukcja | Dwuwarstwowa (zewnętrzna karbowana, wewnętrzna gładka) |
| Wytrzymałość | 450N |
| Temperatura pracy | -15°C do +60°C |
| Średnice zewnętrzne | 40, 50, 75, 110, 160 mm |
| Kolory | Niebieski, czarny, czerwony |
| Długości zwojów | 25m, 50m |
| Norma | PN-EN 61386-24 |
Dostepne warianty
| Wariant | SKU |
|---|---|
| RDG 40mm | RDG40 |
| RDG 50mm | RDG50 |
| RDG 75mm | RDG75 |
| RDG 110mm | RDG110 |
| RDG 160mm | RDG160 |
Potrzebujesz wiekszej ilosci?
Skontaktuj sie z nami w sprawie zamowien hurtowych i indywidualnych wycen.